Klienditugi: +(372) 6363641    🚚 Registreeri kasutajaks ja saa tasuta tarne 1. tellimusele!

Juuste väljalangemine: põhjused ja ravi

Juuksed on meie välimuse lahutamatu osa, millel on oluline roll meie enesehinnangus ja suhtluses teistega. Seetõttu võib juuste väljalangemine põhjustada palju muret ja stressi. Selle probleemi põhjuste mõistmine ja tõhusa lahenduse otsimine on paljude inimeste jaoks aktuaalne. Selles artiklis püüame selgitada juuste väljalangemise peamisi põhjuseid ja nende lahendamise viise.

Juuste väljalangemise põhjused

Juuste väljalangemine võib toimuda mitmel põhjusel, kuid sageli on hõlmatud mitu tegurit koos. Enamikul juhtudel nõuab probleemi edukas lahendamine terviklikku lähenemist, mis arvestab kõiki potentsiaalseid põhjuseid ja riskitegureid.

Juuste väljalangemise peamised põhjused:

Mitme põhjuse puhul (nt geneetika) ei saa me midagi mõjutada. Geneetika antakse meile sünniga ja me ei saa selle muutmiseks midagi teha. Siiski saame luua oma juuste kasvuks ideaalsed tingimused ja niiviisi oluliselt kompenseerida teisi tegureid. Toitumine ja õige juuksehooldus on tegurid, mida me saame mõjutada. Pöörake neile tähelepanu ja tulemus ei lase end kaua oodata!

Kahjustunud juuksed:

• Pole piisavalt läikivad ega lopsakad
• Tunduvad kuiva ja karedana
• Murduvad ja pusastuvad kergesti
• On jäigad ja raskesti kammitavad
• On tuhmid, ebaühtlased ja minetavad sära

Terved juuksed:

• On läikivad ja lopsakad
• Teevad naha siidiseks ja siledaks
• On tugevad ja elastsed
• On kuulekad, kergesti kammitavad ja lokitavad
• On ühtlase värvusega, säravad ja püsivad kauem

Juuste kahjustused on üks peamisi juuste väljalangemise põhjuseid

Juuksed on pideva tugeva keskkonnamõju all, mis põhjustab valgu, mineraalide ja niiskuse ammendumist.

Juuste kahjustusele võivad kaasa aidata järgmised tegurid:

Lanza tooted kaitsevad juukseid kahjustuste eest

Lanza tooted pakuvad lisakaitset kuumuse eest. Meie eksklusiivsed tervendavad koostisained kaitsevad juukseid isegi tugeva kuumuse eest. Tervendav struktuuri sulgev toime tagab tõhusa kaitse termiliste kahjustuste eest.

Päikesekiirgus kahjustab mitte ainult nahka, vaid ka juukseid. Lanza tooted sisaldavad UV-filtreid, mis kaitsevad juukseid päikesevalguse kahjulike mõjude eest. Igas tootes on komponendid, mis tagavad juustele püsiva UV-kaitse.

Lanza keratiinravi süsteem mitte ainult ei taasta juuste struktuuri, vaid ka sulgeb selle, kaitstes juukseid niiskuse eest. Seetõttu on Lanza tooted eriti tõhusad lokkis juuste puhul, mis on niiskuse suhtes tundlikud.

Lanza on ainus professionaalne juuksehooldusbränd, millel on tipptehnoloogilised koostisained, mis taastavad kahjustatud juukseid.
Lanza kasutab oma toodetes enda patenteeritud keratiinravi süsteemi, nanoteadust 102 ja teisi tehnoloogiaid. Lanza tooted ei piirdu lihtsalt juuste “taastamise” või “parandamisega”, vaid pakuvad neile tõhusat ravi.

Keratiinravi süsteem juustele

Inimkeha koosneb 60% veest, mistõttu on oluline täiendada oma veevarusid kogu päeva jooksul. Sama kehtib ka keratiini kohta. Inimjuuksed koosnevad 90% keratiinvalgust, seetõttu on oluline juustesse tagasi anda keratiin, et tagada nende optimaalne tervis.

Juuksed minetavad keratiini aja jooksul sobimatu šampooni, keemilise töötlemise ja juuste vananemise tõttu. Lanza keratiinravi süsteem taastab juuste tugevuse, ühtlustab poorsuse ja suurendab elastsust. See taastab juustes keratiinvalgu, et taastada nende optimaalne tervis.

Inimjuustes sisalduv keratiin koosneb 19 aminohappest, mis on tugevate ja tervete juuste olulised ehitusplokid. Ilma nendeta muutuvad juuksed nõrgaks, tuhmiks ja elutuks, mille tõttu hakkavad juuksed välja langema. Juuste õigeks raviks asendab L’ANZA need aminohapped, et taastada tasakaal ja tugevus. L’ANZA kasutab hüdrolüüsitud keratiinaminohappeid, mis sisaldavad samu aminohappeid (19) kui inimjuuksed. Need aminohapped on väikese molekulmassiga, vaid 150–350 mDa, mis muudab nende imbumise sügavale juuksekiusse lihtsamaks.

L’ANZA keratiinravisüsteem sisaldab järgmisi elemente:

Western blot on laialdaselt kasutatav analüütiline test, mida kasutatakse molekulaarbioloogias spetsiifiliste valkude täpseks määramiseks ekstraktiproovis.

Uuenduslik keratiin annab maksimaalselt võimaliku koguse puhast keratiini, mida saab kontrollida Western bloti graafikul. Uuenduslik keratiin on L’ANZA toodete ületamatu tõhususe võtmetegur.

Lanza Nourishi tooted juuste väljalangemise vastu

Ajakohastamine…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.