ECO FRIENDLY + CRUELTY FREE

Miks me valime just Lanza!?

Alates 1985 aastast Lanza bränd on esindatud professionaalses ilutööstuses ja tuntud kui pioneer ning juhtiv eestvedaja professionaalses juustehoolduses, kliendi individuaalseid juuste vajadusi arvestavad teraapiad aitavad saavutada parimaid tulemusi.
LANZA – kosmeetika, mis tõesti ravib juukseid!

Lanza kosmeetika on esmaklassiliste salongide juhtivate stilistide ja edukate inimeste seas number üks, kes soovivad oma juukseid hoida ja armastada. Juba üle 30 aasta on Lanza tooted võitnud edukalt ja igavesti nende inimeste südameid, keda me imetleme – näitlejad, muusikud, televisioonis olevad inimesed ja avaliku elu tegelasi ja muid selle maailma võimsaid isikuid. Ja see pole üllatav, sest meie ettevõtte iga toote ainulaadsed koostisained on välja töötatud alates 1985. aastast ja mida koguaeg täiustatakse tänu tänapäevastele teaduse saavutustele, janad kindlasti ei oma analooge.

 

L´anza – American dream Ameerika unistus

L´anza oli üks esimesi kaubamärke maailmas, mis keskendus individuaalsele juuksehooldusele ja töötas välja täieliku valiku erilisi valemeid, mis ulatuvad välja traditsioonilise juuksehoolduse piiridest. L´anza toodete koostistesse kuuluvad aega väärtustavad looduslikud komponendid, sealhulgas taimsed ekstraktid, keratiin, aminohapped ja erilised teaduslikult välja töötatud niisutavad komponendid.
L´anza turustab täiuslikku valikut professionaalseid juuksehooldusvahendeid, mis võimaldavad 21. sajandi trendikal juuksestilistil pakkuda täiuslikku klienditeenindust, mis on orienteeritud konkreetse kliendi juuksetüübile ning stiilile, mida soovitakse saavutada. L´anza innovaatilistes laborites jätkub pidev töö, et leida lahendusi reaalsete inimeste reaalsetele probleemidele – nii pakutakse uudseid lahendusi toodete ja teenuste näol, mis laiendavad iluareeni piire. See ongi L´anza – firma, mis pakub lahendusi.
Juuksed on inimese elustiili ideaalne peegel. Juuste välimust mõjutavad stress, ravimid, toitumine jms. Kui juuksed kahjustuvad, kaotavad juuksed sisemistest kihtidest aminohappeid ja juuksed muutuvad hapraks. Väga palju sõltub juuste ilus niisiis inimese elustiilist, harjumustest ja isegi elukohast. L´anza on oma toodete väljatöötamisel just sellega arvestanud.

Unikaalne kooslus

Lanza tehnoloogiliste leidude eesmärk on juuste terapeutiliste probleemide ravi ning lahendamine, kuid mitte sümptomite kosmeetiline kõrvaldamine. Ettevõte kasutab ainult mahepõllunduses ja looduses kasvavaid komponente ja koostisosi ning kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid ja uuendusi.

Kaasaegsed protseduurid

L’ANZA kaubamärgi missioon on pakkuda ilutöötajatele ja nende klientidele esmaklassilisi tooteid. Kui te proovite meie tooteid üks kord, siis Te ei taha enam proovida midagi muud.

L’ANZA kõrgeim prioriteet on klientide turvalisus ja heaolu. L’ANZA kasutab kõigis toodetes ainult kõige ohutumaid ja kvaliteetsemaid koostisosi. FDA, EC, CTFA, CIR ja muud maailma terviseametid on need juuksehooldustooted kasutamiseks heaks kiitnud. L’ANZA valemid vastavad rangetele globaalsetele ohutusstandarditele ja neid müüakse ligi 40 riigis. L’ANZA koostisosi on põhjalikult testitud ja heaks kiitnud kõik valitsusasutused, kus neid müüakse.

Ilma julmuseta

Me testime oma tooteid ainult inimeste peal, kes neid kasutavad.

Kaitseme vihmametsi

Meie botaanilised taimed on saadud vihmametsadest, mis aitavad kaasa jätkusuutlikule loodusele.

Võimalikult keemiavabad

L’ANZA tooted ei sisalda agressiivseid kemikaale ega tarbetuid lisaaineid, sealhulgas sulfaate, parabeene ega gluteeni.

Loodud Ameerika Ühendriikides

L’ANZA tooted on välja töödeldud ja toodetud USA-s.

Looduslikud ja orgaaniliselt taimsed koostisosad

Valime hoolikalt koostisosi säästvate vihmametsade ja džunglite hulgast kogu maailmas.

Hoiame õhku puhtana

Me ületame ülemaailmseid keskkonnatingimusi ja hoiame seda

Auhinnatud tooted

Iluspetsialistid ettevõttest Allure, Good Housekeeping, Pop Sugar, & Refinery29 nõustuvad, et L’ANZA tooted on parimad!

Alustage tervendamise suunda

L’ANZA patenteeritud valemid ületavad kahjustatud juuste parandamise ja taastamise – need tõesti parandavad juukse tekstuuri ja koosist, muutes juuksed läikivaks, terveks ja elavaks.

Keskkonnasäästlik pakend

Meie pakendid on taaskasutatavad ja kompostitavad.

Ettevõtte jätkusuutlikud tavad

Oleme koostöös ja partnerid Green Circle salongidega, et tagada meie salongidele juurdepääs kõige vastutustundlikumatele ressurssidele ja parimatele keskkonda säästvatele tavadele.

MEIE MISSIOON

USU

ENDASSE

INNUSTA

ENDA UNISTUSI

ARENDA

ENNAST JA TEISI

BELIEVE

IN YOURSELF

INSPIRE

YOU TO DREAM

GROW

YOURSELF & OTHERS

L’ANZA B.I.G. Missioon on luua kogukond, mis toetab inimesi uskuma endasse, innustab neid enda unistusteni jõuda ning aitab motiveerida, et liikuda edasi ja kasvada.  

Ajakohastamine…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.