Kategooria:

Stimulating Shampoo

Tootekood: 654050661102

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

29.00

Šampoon hõrenevatele juustele


Stimuleerib juuste kasvu, vereringet, säilitab niiskust ja hooldab peanahka. Puhastab õrnalt ja valmistab naha ette NOURISH sarja aktiivsete koostisosade toimeks. Eemaldab õrnalt surnud rakud, rasu, dihüdrotestosterooni. Anagen 7 süsteem pikendab juuste kasvufaasi. Ei sisalda parabeene ja ravimeid, ei oma kõrvalmõjusid. Võib kasutada imetavatel ja rasedatel naistel. Värvikaitse värvitud juustele.

Extracts of Japanese medlar, licorice root, hawthorn fruit, aloe leaves, green peas, cactus flowers, extracts of photo root, peppermint, horse chestnut, bamboo stalks, keratin amino acids, menthol
Kanna väike kogus šampooni peanahale ja aja vahule. Võimalusel tehke väike massaaž, umbes 3 minutit. Pesta veega maha. Juuste pesemise ajal masseerides püüdke peanahka "liigutada", mitte ainult silitada. Kui teil on raske šampooni juustele vahustada, lisage rohkem vett. Sulfaadivaba šampoonipõhi nõuab rohkem niiskust kui tavalised šampoonid. Juukseid on soovitatav pesta 2 korda: esimene pesu eemaldab kogunenud ebapuhtused, teine ​​pesu küllastab juukseid toitainetega.
Ajakohastamine…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.