Healing Nourish

healing_nourish

Healing Nourish

Stimuleerib Tervet Juuksekasvu RST hõrenemisevastased valemid on spetsiaalselt väljatöötatud nii naistele kui meestele

Anagen 7 System suurendab juukse kasvu faasi. Transdermal Delivery süsteem tagab sügava toitainete kättesaamise. Ideaalne hõrenevatele juustele.

SAMM -1 STIMULATING SHAMPOO – Eemaldab folliikuleis ummistunud rasu, jäägid ja DHT. SAMM -2 STIMULATING CONDITIONER – Toimetab stimuleerivaid aktiivaineid, mis on vajalikud tervete juuste kasvuks. SAMM -3 STIMULATING HAIR TREATMENT – Aktiveerib foliikulit, et suurendada juuste taastusvõimet

 • nourish_shampoo300ml

  Stimulating Shampoo – SAMM 1
  Sulfaadi vaba stimuleeriv šampoon hõrenevatele juustele, mis ennetab juuste enneaegset väljalangemist ning hõrenemist. Tugevdab juuksejuurt, eemaldab folliikulis ummistunud rasu-, kõõmajäägid ja DHT. Anagen 7 System suurendab ja stimuleerib juukse kasvu faasi. Transdermal Delivery System tagab sügava toitainete kättesaamise. Ideaalne toode jõuetutele ning väsinud juustele. Spetsiaalselt väljatöötatud naistele, et taastada juuksejuurt peale mõningate kasvufaasi mõjutavate tegurite järelmõju, nagu seda on: rasestumisvastased ravimid, kõrge vereõhk, erinevad medikamendid, kilpnäärme haigused, rasedus, menopaus samuti kasvajad. Ideaalne toode samuti meestele, kes kannatavad juuste hõrenemise käes, mis on tingitud stressist ja organismi väsimusest.
 • nourish_conditioner250ml

  Stimulating Conditioner – SAMM 2
  Stimuleeriv palsam hõrenevale ja peenele juuksele, mis ennetab juuste enneaegset väljalangemist, hõrenemist ja murdumist. Toimetab stimuleerivaid aktiivaineid, mis on vajalikud tervete ja tugevate juuste kasvuks. Anagen 7 System suurendab ja stimuleerib juukse kasvu faasi. Transdermal Delivery System tagab sügava toitainete kättesaamise. Ideaalne toode jõuetutele ning väsinud juustele. Spetsiaalselt väljatöötatud naistele, et taastada juust peale mõningate kasvufaasi mõjutavate tegurite kõrvalmõju, nagu seda on: rasestumisvastased ravimid, kõrge vereõhk, erinevad medikamendid, kilpnäärme haigused, rasedus, menopaus samuti kasvajad. Ideaalne toode samuti meestele, kes kannatavad juuste hõrenemise käes, mis on tingitud stressist ja organismi väsimusest.
 • nourish_treatment

  Stimulating Hair Treatment – SAMM 3
  Stimuleeriv pähejäetav sprei juukse juurtele, mis ennetab juuste enneaegset väljalangemist, hõrenemist ja murdumist. Anagen 7 System suurendab ja stimuleerib juukse kasvu faasi. Toimetab stimuleerivaid aktiivaineid, mis on vajalikud tervete ja tugevate juuste kasvuks. Transdermal Delivery System tagab sügava toitainete kättesaamise. Ideaalne toode jõuetutele ning väsinud juustele. Aktiveerib foliikulit, et suurendada juuste taastusvõimet peale mõningate kasvufaasi mõjutavate tegurite kõrvalmõju, nagu seda on: rasestumisvastased ravimid, kõrge vereõhk, erinevad medikamendid, kilpnäärme haigused, rasedus, menopaus samuti kasvajad. Kasutamine: piserda sprei peanahale 2x päevas, pähejäetav