Pro Ultimate TreatmentSalongi Teenus

Ultimate_Treatment

Ultimate Treatment

Parandab! Sulgeb! Kaitseb!

KHS sisaldab ekstradoosi ravivaid toimaineid – hädavajalikku 19 keratiin amino hapet, niiskust ja mineraale – et ravida kahjustatud juukseid. Nanotehnoloogia viib toimeaineid sügavale juustesse. UVA, UVB & UVC kaitse kahjustuste eest ja juuksevärvi säilitamiseks

 • Kolme-sammuline tervendav teenindus.
 • Unikaalne salongi teenus, mis võtab ainult 5-10 minutit.
 • Personaalne ravi igale juuksetüübile.
 • Tõstab salongi käivet.
Ultimate Treatment salongiteenus
 • ut_chelating-shampoo

  SAMM 1 – Chelating Shampoo
  See ekstraõrn koostis on sulfaadivaba ja sisaldab naturaalset gugo taime koort, et rikastada küllusliku vahuga. EDTA, Chelating Shampoos on kasutatud ainult naturaalseid fütohappeid, mis on saadud orgaanilisest riisist, et teha koostis piisavalt tasaseks ja efektiivseks.
 • ut_deep-treatment

  SAMM 2 – Deep Treatment
  See toitainetega varustaja ja võimas aktivaator on kõrgtehnoloogilise toimimissüsteemiga, mis transpordib ravivaid aktiivosakesi sügavale juuste väliskihti , et täiendada ravi.
 • step2a1

  SAMM 2A – Power Boosters

  Potentsed ravivad aineosakesed ja toitained tulevad ühest kolmest Samm 2a-st Power Boosteri lisanditest. Võib-olla kõige tähelepanuväärsem omadus selle Power Boosteri juures on, et see toode võimaldab teil segada ja mõista koostise baasi – peale teie klientide juukse tüübi ja seisundi määramist.

  ut_power-booster-strength200

  Strength Power Booster

  Nõrkadele ja habrastele juustele mõeldud Strength Power Booster sisaldab palju proteiine ja aminohappeid, et suurendada tugevust ja vähendada juuste katkemist.

  ut_Power-Booster-Moisture200

  Moisture Power Booster

  Kuivadele, katkistele juustele mõeldud Moisture Power Booster sisaldab külluslikku niiskusesäilitajat, pehmendab, sisaldab lipiide ja hädavajalikke rasvhappeide, et saavutada pehmus ja sära.

  ut_power-booster-volume200

  Volume Power Booster

  Õhukestele ja peenikestele juustele mõeldud Volume Power Booster tagab teile vajalikud vitamiinid, hädavajalikud mineraalid ja struktuurimuutjad, et parandada juuste struktuuri ja lisada kohevust.

 • ut_power-protector

  SAMM 3 – Power Protector
  See on viimane samm, et kinnitada toitained juustesse ja kaitsta neid kahjulike mõjude eest, kaasa arvatud kuumuse, kemikaalide, hõõrdumise, UVA,UVB ja UVC kiirguse eest.
 • Ultimate Service juuste ettevalmistamine värvimiseks või lõikamiseks
  Samm 1
  Puhastage juuksed Chelating Shampooga. Kasutage niisketel juustel, ajage vahtu ja seejärel loputage hoolikalt.
  Samm 2
  Kasutage Deep Treatmenti koos Power Boostersiga. Lisage 1 pumbatäis Deep Treatmenti. Lisage 3 pumbatäit varem kindlaks määratud Power Boosterit, hõõruge ja kasutage niisketel juustel. Laske tootel mõjuda 3-5 minutit, või masseerige sel ajal kliendi pead. Hoolikalt loputada.
  Samm 3
  Rätiku kuivadele juustele. Piserdage Power Protectorit, et kinnitada toitaineid. Kammige hoolikalt ja seejärel jätkake lõikuse või värviga.
 • Ultimate Color Service – valmistage ette juuksed värvimiseks
  Samm 1
  Puhastage juuksed Chelating Shampooga. Kasutage niisketel juustel, ajage vahule ja seejärel loputage hoolikalt. Ärge masseerige pead.
  Samm 2
  Kasutage Deep Treatmenti koos Power Boostersiga. Pihustage 1 pumbatäis Deep Treatmenti. Lisage 3 pumbatäit eelnevalt väljavalitud Power Boosterit, hõõruge ja kasutage niisketel juustel. Laske tootel mõjuda 3-5 minutit. Kindlasti ärge masseerige pead. Loputage hoolikalt.
  Samm 3
  Läbige värvimisprotseduur nagu tavaliselt.
  Samm 4
  Peske pea ja kuivatage juuksed rätikukuivadeks. Piserdage Power Protectorit, et viia juustesse ja kinnitada vajalikke toitaineid. Kammige juuksed ja seejärel jätkake protseduuri.
 • Ultimate Perm Service – valmistage juuksed ette, enne keemilist töötlemist
  Samm 1
  Puhastage juuksed Chelating Shampooga. Kasutage niisketel juustel, hõõruga ja seejärel loputage hoolikalt. Ärge masseerige pead.
  Samm 2
  Kasutage Deep Treatmenti koos Power Boostersiga. Pihustage 1 pumbatäis Deep Treatmenti. Lisage 3 pumbatäit eelnevalt välja valitud (juuksetüübi järgi) Power Boosterit, hõõruge ja kandke niisketele juustele. Laske tootel mõjuda 3-5 minutit. Ärge masseerige.
  Samm 3
  Neutraliseerige keemiline lokk, loputage ja võtke rullid ära. Piserdage Power Protectorit, et neutraliseerida lõhn, pH-tase ja ravida juukseid. Kammige ja modelleerige oma äranägemise järgi.
 • Tervendav teenus
  Power Boosters lubab teil teenindada klienti just tema juuksetüübi järgi ja pakkuda soovitud tulemusega teenust.
 • Doseerimis kaart
  Lisage 3 pumbatäit vajalikku Power Boostersit Step 2 Deep Treatmentile.
  Juukse tüüpTugevusNiisutusKohevus
  Poorsed, lõhenenud, kahused3
  Keskmiselt poorsed, keemiliselt kuivad12
  Õhukesed keskmiselt, keemiliselt töödeldud21
  Väga õhukesed ja keemiliselt töödeldud 12
  Nõrgad ja kergelt kuivad21
  Nõrgad ja kahjustatud 3
  Väga nõrgad ja peadligi hoidvad3