Pro Healing ColorSalongi Teenus
pro_color

Healing Color

Tänu Color Attachment tehnoloogiale on värv hämmastavalt püsiv ja kauni läikega

Keratin Healing System – mikroelemendid tungivad sügavale juukse struktuuri ja „lukustuvad” sinna, luues loomuliku, ereda ja kaunilt läikiva tooni. Tulemus: juuste värvimise käigus toimub taastamine ja kaitsmine. Universaalne 3 in 1 värvi koostis on loodud, et tulemuseks oleks hämmastav püsivärv, poolpüsivärv ja läbikumav toonimine. Raviv värv L’ANZA on saadaval 50 uskumatus toonis, kreemitaoline oksiid võimaldab värvimise täisteenust, lisaks kogu värvispektri kaitse iga värvimismeetodi jaoks – PÜSIVÄRV, POOLPÜSIVÄRV, TOONIMINE. Juuksed saavad luksusliku sära ja suurepärase värvitooni. VÄRV PÜSIB JUUSTEL 107% KAUEM! Sõltumatus laboratooriumis tehtud katsed tõestasid, et L’ANZA Healing ColorCare pikendab värvitud juustel värvi püsimist kuni 107% kauem kui teised juhtivad kaubamärgid.

Ultimate Treatment salongiteenus
 • color_pro_haircolor

  Healing Haircolor
  Selles erilises värvikoostises on kasutatud sama tunnustatud tehnoloogiat, mis Healing ColorCare toodetes, pakkudes ületamatut värvisügavust, rikkust ja elavust ning loomulikult kõige kauem kestvat värviiga. Color Attachment tehnoloogia hõlmab endas juuksevärve, mis sisaldavad Keratin Healing süsteemi ja Flower Shield kompleksi ning Cream Developer ja Decolorizereid, mis võimaldavad saada soovitud tulemuse. L’ANZA Healing Haircolor juuksevärve saab segada nii Permanent, Demi Permanent või Translucent Color vesinikega, luues sarja, mida on kerge kasutada ja suurepärased tulemused on garanteeritud. L’ANZA kasutab uusimat tehnoloogiat, mis on saadaval, et saavutada ülimalt tugevad ja terved juuksed. Kasutades Keratin Healing süsteemi, Triple UV kaitset, nanotehnoloogiat, sulfaadivabušampoone ja Flower Shield kompleksi, L’ANZA hooldab, tihendab, silub ja kaitseb igat tüüpi juukseid, garanteerides maksimaalse läike ja värvi, mis püsib kaua.
  Healing Color on ainus juuksevärv, mis parandab, silub ja kaitseb tänu FlowerShield kompleksile ja Keratin Healing süsteemile, mis tagab rikkaliku ja kauakestva värvi. Püsi-, poolpüsi- ja kergvärv ühes tuubis! Lanza pakub mitmekülgset ammoniaagivaba 3 in1 juuksevärvi. Pakume 73 vapustava varjundiga tooni, 6 eritoimega vesinikku, blondeerimispulbrit (Powder Decolorizer), värvipesu šampooni (Cleansing Shampoo), ning täielikku väljaõpet ja iga hooaeg uudseid värvi- ja lõikus kollektsioone ning eriretsepte. Lanza Healing Color võimaldab teil olla ülimalt loov ja lubab suurepäraseid tulemusi, vähendades samal ajal salongis olevat ladustamist ja kulu.
  Tänu Color Attachment tehnoloogiale on värv hämmastavalt püsiv ja kauni läikega. Keratin Healing System – mikroelemendid tungivad sügavale juukse struktuuri ja „lukustuvad” sinna luues loomuliku, ereda ja kaunilt läikiva tooni. Tulemus: juuste värvimise käigus toimub taastamine ja kaitsmine. Universaalne 3 in 1 värvi koostis on loodud, et tulemuseks oleks hämmastav püsivärv, poolpüsivärv ja läbikumav toonimine. Kreemitaoline oksiid võimaldab värvimise täisteenust, lisaks kogu värvispektri kaitse iga värvimismeetodi jaoks – PÜSIVÄRV, POOLPÜSIVÄRV,TOONIMINE. Juuksed saavad luksusliku sära ja suurepärase värvitooni. VÄRV PÜSIB JUUSTEL 107% KAUEM! Sõltumatus laboratooriumis tehtud katsed tõestasid, et L’ANZA Healing ColorCare pikendab värvitud juustel värvi püsimist kuni 107% kauem kui teised juhtivad kaubamärgid.
 • pro_color_decolor

  Healing Color Powder Decolorizer
  Powder Decolorizer on tolmuvaba ja kergesti segunev, ning pehme konsistentsiga. Lilla toon – soojuse kontrolliks igas tõstetud etapis. Sisaldab Keratin Healing Systemit , et tagada juustele tervis ka pärast ravimist. L’ANZA blondeerimis/värvieemalduspulber eksklusiivse KB2 valemiga tagab heledamaks muutmise ja värvieemalduse. Puudri koostis on mõeldud nii juustel kui peanahal kasutamiseks. Puuder ei sisalda tolmuosakesi ning on immutatud väikese koguse lillaga, et tagada soojade toonide maksimaalne neutraliseerimine kõikides heledamaks muutmise etappides. Tulemus – kaunid, läikivad, ilma kahjustusteta juuksed, mis on ideaalselt heledamaks muudetud! Segada 1:2 -le, üks osa Decolorizerit ja kaks osa Cream Developerit (vesinikku 3%;6%;9%;12%).
 • pro_color_barrier

  Protective Barrier Cream
  Tagab erakordse naha ja peanaha kaitse soovimatute plekkide ning ärrituse vastu, mida mõnikord tekitab värvimine. Lihtne kasutada, ei valgu laiali. Kergesti mahapestav. Samuti võib kasutada koos keemilise teenusega.
 • pro_color_stain

  Haircolor Stain Remover
  Kergelt lahustuv. Värviplekkide eemaldaja- eemaldab plekid nahalt, riietelt, tööpindadelt ja tööriistadelt. Ei tekita ärritust. Õrn ja nahasõbralik. Meeldiva Healing Color ja Healing ColorCare aroomiga.
 • pro_color_shampoo

  Color-Cleansing Shampoo
  Juuksevärvi korrigeerivas protsessis peab professionaalne värvija eelnevalt eemaldama värvi või soovimatu pigmendi varem värvitud juustelt. L’ANZA uus Color-Cleansing Šampoon on spetsiaalselt välja töötatud, et kasutada seda koos L’anza Decolorizeriga (blondeerimispulbriga) selleks, et tõhusalt eemaldada kunstlikud ning mitte soovitud pigmendid. See võib olla formuleeritud kolmes tugevuses, sõltuvalt sellest, kui palju on vaja värvi eemaldada. Koostis sisaldab looduslikke ning väga tõhusaid värvipuhastusaine komponente, sealhulgas nõiapähklipuu ekstrakte, aniisipuu ekstrakte ja greipi. Phytic Acid eemaldab õrnalt juukse sees olevad metallid. Gugo ekstrakt tagab rikkaliku puhta vahu. Keratiin Healing System ja aaloe hoiavad juuksed tervena.
 • Kui te teete värvieemaldus protseduuri, alustage kerge valemiga ja testige
  1: Color Cleansing Shampoo
  1: Powder Decolorizer(blond.pulber)
  KERGE LAHUS
  1: Vesi
  KESKMINE LAHUS
  1: 3% vesinik 10Volume Cream Developer
  TUGEV LAHUS
  1: 6% vesinik 20Volume Cream Developer
  healing_colorhairs13
  Juuste loomulik tase on 5 pruun, juukseotsad 3ndal tasemel
  Tulemuseks soovitakse saada 5RRC (Ultra Red Copper)
  Värvipesu on mõeldud selleks, et puhastada värv ka juukseotstest, et ei jääks liiga tume, nagu see juhtub vahest tavalisel värvipesul või blondeerimisel. Tugevat värvipesu valemit kasutatakse, et eemaldada tume pigment otstest, ning tõsta all olev toon 5 tasemeni (taastada loomulik toon – lähedane sellele, mis on juurtel). Valem 5RRC koos 20 Cream Developeriga (6 % vesinikuga) kanti juustele, värviti ning hoiti soovitud värvitulemuseni.
  healing_colorhairs2
  Juuste loomulik tase on 10 Blond, juukseotsad 7ndal tasemel
  Tulemuseks soovitakse saada 9A (Ash)
  Värvipesu on mõeldud selleks, et puhastada värv ka juukseotstest, et ei jääks liiga tume või tuhm, nagu see juhtub vahest tavalisel värvipesul või blondeerimisel. Tugevat värvipesu valemit kasutatakse, et eemaldada vase tooni pigment juusteotstest, ning tõsta allolev toon 9 tasemeni (taastada loomulik toon- lähedane sellele , mis on juurtel). 9A ja 9N võrdsetes osades, koos Demi CreamDeveloperiga kasutati väljakasvanud juusteosas. Valem 9A koos Demi Cream Developers (1,9%) kanti juustele, värviti ning hoiti soovitud värvitulemuseni.
 • Kuidas teha tavalist värvipesu Color Cleanse Shampooga
  Samm 1
  Kandke kindaid. Segage plastikust kaussi, võrdsetes osades järgmisi komponente: Color-Cleansing Shampoo ja Powder Decolorizer (blondeerimispulber) ja vett või Cream Developeri (vesinik 3% või 6%).
  Samm 2
  Asetage kliendi juuksed kaussi ning kandke eelnevalt tehtud segu ainult piirkondadesse, kus see on vajalik. Ärge kandke segu väljakasvanud osale või loomuliku värvi juustele (mitte värvitud juuksed) või piirkondadele, kus te värvipesu ei vaja
  Samm 3
  Töödelge kätega juukseid korralikult ja väga hoolikalt 10 kuni 15 minutit. Vältige liigset kokkupuudet peanaha ja loomulikke juustega. Ärge kasutage soojust ega klimasooni -ega kilemütsi.
  Samm 4
  Loputage leige veega ja hinnake juukseid. Kui eesmärk ning vajalik tulemus on saavutatud, jätkake värvimisega. Korrake protseduuri vajadusel uuesti, kui juuksed on eelnevalt värvitud, ning värvitase ei ole saavutatud või jäi liiga tume.
 • Kui värvitulemus jäi liiga tume
  Vahel peale värvimist või toonimist on lõpptulemus kas “liiga tume” või “liiga tugev”. Sel juhul saate samuti kasutada Color-Cleansing Šampooni. Kasutage seda üksinda (lisamata Powder Decolorizerit või Cream Developerit ), see võib olla piisav, et eemaldada natukene pigmenti
  Samm 1
  Hinnake juukseid kohe pärast värvimist.
  Samm 2
  Asetage juuksed šampoonikaussi.
  Samm 3
  Kandke juustele Color-Cleansing Shampood ja ajage vahule. Laske vahul mõjuda 1-3 minutit. Seejärel loputage hoolikalt leige veega.
 • Proovige värvipesu testi
  Tehke eelnevalt ära test ja pange paika tegevussuund. Tehke kõigepealt kindlaks tugevus ja seejärel vaadake välja osa, kuhu kannate Color Cleansing šampooni. Võttes 10 minutit katse läbiviimiseks, aitab see teil säästa aega ja kaitsta oma kliendi juukseid ning saavutada parim tulemus!
  Tehes testi, järgige järgmisi lihtsaid samme.
  Samm 1
  Segage võrdsetes osades Color-Cleansing Šampooni, Decolorizerit ja Demi Cream Developeri 10-30 minutiks.
  Samm 2
  Kui te näete mõju 10-15 minuti pärast, võite värvipesu jätkata. Hinnake juukseid ja määrake vajatud tugevus väga hoolikalt.
  Samm 3
  Kui te ei näe 15 minuti jooksul mingit mõju, siis see tähendab, et värvipesu ei mõju. Jätke toode veel järgmiseks 15 minutiks ja seejärel vaadake uuesti.
  Samm 4
  Kui näete mingit mõju 30 minuti pärast, siis võib jätkata Color Cleansing Šampooni ja/või Decolorizeriga.
  Samm 5
  Kui te aga ei näe ka 30 minuti pärast mingeid muutusi, on võimalik et Color-Cleansing šampoon ja Decolorizer ei annagi soovitud tulemust, ning peate vaatama teisi võimalusi, et teha oma kliendile värvipesu teisel moel, vahetada värvi, lõigata juukseid või äärmisel juhul saadate oma kliendi koju.
 • Hoiatusmärgid
  Tehes värvipesu testi, on oluline järgida neid hoiatusmärke, mis võivad viidata sellel, et juuksed sisaldavad suurt kogust metallijääke või eelnevalt kantud värv sisaldab metallaineid. Mõningatel juhtudel, kui üritatakse eemaldada neid metalle juustest, võib see protseduur olla väga raske või kahjulik juustele.
  Ebameeldiv lõhn – kui tunnete tugevat väävli lõhna, viitab see, et juustes on olemas mingi kogus metalle või juustesse on kogunenud kloori või raua jäägid.
  Blondeeritud katkevad juukseotsad- kui juuksed näivad nõrgad ja lõhenevad ja on lillakat või rohelist tooni, siis üheks põhjuseks võib olla suur mineraalide, metallide ja metallide soolade kogus juustes, mis on pärit n.ö pakivärvidest (poevärvidest).
  Kui märkate mõnda neist hoiatusmärkidest, loputage juukseid koheselt! Ärge jätkake värvipesu! Muidu riskite ning võite kahjustada oma kliendi juukseid.
  Arutage läbi kliendiga võimalikud variandid ja võimalused, mida on võimalik peale hakata juustega, et neid mitte rikkuda – kõrvaldada/lõigata ära lõhenevad juukseotsad või pakkuda kliendile juuste raviteenust või et klient raviks neid kodus. Soovitage kliendil soetada endale näiteks Healing Pure Clarifying šampoon ja Keratin Infusion palsam, ning seejärel tulla tagasi 1-2 nädalapärast ja proovida teenust uuesti.