Algusaastad

L’ANZA-t tutvustati professionaalsele juuksehoolduse valdkonnale esmakordselt aastal 1985. Tegemist oli esimese suure kaubamärgiga juuksehoolduses, mis vastas erinevate juuksetüüpide vajadustele, seda tänu spetsiaalsele koostisele, mis on loodud juuste ravimiseks ja teraapiliste tulemuste saavutamisteks. Need koostisosad andsid revolutsioonilise läbimurde – Keratin Bond System (KBS). See rahvusvaheliselt tunnustatud proteiinide sidumise süsteem sisaldab täpset suhet hüdrolüüsitud keratiinkiud aminohapetest, mis on võetud juustest, elutähtsaid mineraalaineid ja ürdiekstrakte, andes juustele enneolematu läike ja kammitavuse. Tänu KBS tehnoloogiale muutus juuste sisemine struktuur märgatavalt tugevamaks, andes juustele veelgi enam pehmust ning ravides juust sügavuti.

Järgmised sammud

L’ANZA lõi täiesti uue kategooria raviva juuksehoolduse valdkonnas. Juuksed olid pidevalt keskkonna poolt kahjustatud ning aina rohkem inimesi hakkas oma juukseid keemiliselt töötlema. Need uued stressifaktorid hakkasid juukseid mõjutama. Juuksed peavad olema tugevad, et nad saaksid ennast kaitsta igapäevaste agressiivsete mõjutuste eest. L’ANZA toodetes kasutatavad teraapilised koostisosad ravivad juuksekahjustuste põhjusi, mitte ainult sümptomeid. Keratin Bond Systemit muudeti ja uuendati Keratin Bond System 2-ks (KB2). Lisaks KBS-i kasutatud keratiin aminohapete süsteemile on KB2-s soolille seemneõli Flower Seed ja Moisture Retain kompleks, mis koos töötades lisavad juustele ekstra niisutust. KB2-te sisaldavad tooted on saadaval L’ANZA Healing kollektsioonis.

Läbimurre

L’ANZA-s kasutatakse uusimat tehnoloogiat, et hoida tootekvaliteeti kõrgel. Hiljuti tutvustati maailmale Advanced Healing kollektsiooni. See sari ühendab endas viimased uuendused juuksehoolduses ning Keratin Healing System-i (KHS). Keratin Healing Systemil on kõik KB2 omadused ja kasutegurid. Sellesse ainulaadsesse kooslusesse on ühendatud veel Triple UV protection (UVA, UVB, UVC), nanotehnoloogia ja sulfaadivabad šampoonid. Samuti oleme välja arendanud ka meie tunnusmärgiks kujunenud Flower Shield Complexi, mis on kasutusel Healing ColorCare sarjas. On tõestatud, et see unikaalne lillekompleks võimaldab 107% pikemat värvipüsivust. L’ANZA’s Advanced Healing Collection pakub kõrgeimat tulemuslikkust tipptasemel ravivormide ja uusima tehnoloogia näol.
2007. aasta juunis tutvustas L’ANZA Healing Haircolorit. Selles erilises värvikoostises on kasutatud sama tunnustatud tehnoloogiat, mis Healing ColorCare toodetes, pakkudes ületamatut värvisügavust, rikkust ja elavust ning loomulikult kõige kauem kestvat värviiga. Color Attachment Technology hõlmab endas juuksevärve, mis sisaldavad Keratin Healing System-it ja
Flower Shield Complexi ning Cream Developere ja Decolorizereid, mis võimaldavad saada soovitud tulemuse. L’ANZA Healing Haircolor juuksevärve saab segada nii Permanent, Demi Permanent või Translucent Color vesinikega, luues sarja, mida on kerge kasutada ja suurepärased tulemused on garanteeritud.

L’ANZA- teejuht raviva juuksehoolduse maailmas

L’ANZA kasutab uusimat teholoogiat, mis on saadaval, et saavutada ülimalt tugevad ja terved juuksed. Kasutades Keratin Healing Systemit, Triple UV protection-it, Nano science delivery-it, sulfaadivabu šampoone ja Flower Shield Complex-i, L’ANZA ravib, tihendab ja kaitseb igat tüüpi juukseid, garanteerides maksimaalse läike ja värvi, mis püsib.

L’ANZA kvaliteedi liider

L’ANZA – kvaliteedi liider, juuksehooldus, ainus ja esimene kaubamärk mis pakub revolutsioonilise lahendusega juuksehooldust.

L`anza oli esimene kaubamärk , mis keskendus individuaalsele juuksehooldusele ja töötas välja täieliku valikut vormeleid (retsepte), mis ulatuvad kaugemale traditsioonilise juuksehoolduse piiridest. L`anza toodete koostistesse kuuluvad kombineeritud aega väärtustavad looduslikud komponendid, sealhulgas taimsed ekstraktid, keratiin aminohapped ja teaduslikult välja töötatud niisutavad komponendid. Juhtivad teadlased L`anza laborites töötavad juhtivad teadlased selle nimel, et igaühel oleks võimalik kanda juukseid, mis mitte ainult ei näi terved vaid oleks seda ka sisemiselt. Lanza turustab täiuslikku valikut professionaalseid vahendeid , mis lubavad 21 sajandi stilistil pakkuda täiuslikku klienditeeninduse strateegiat, mis on orienteeritud konkreetse kliendi juuksetüübile ja stiilile mida soovitakse saavutada. L`anza innovatiivsetes laborites jätkub pidevalt töö, et leida lahendusi reaalsete inimeste reaalsetele probleemidele, pakkudes uudseid lahendusi toodete ja teenuste näol, mis laiendavad iluareeni piire. See ongi L`anza- kompanii , mis pakub lahendusi.