L’ANZA-s kasutatakse uusimat tehnoloogiat, et hoida tootekvaliteeti kõrgel. Hiljuti tutvustati maailmale Advanced Healing kollektsiooni. See sari ühendab endas viimased uuendused juuksehoolduses ning Keratin Healing System-i (KHS). Keratin Healing Systemil on kõik KB2 omadused ja kasutegurid. Sellesse ainulaadsesse kooslusesse on ühendatud veel Triple UV protection (UVA, UVB, UVC), nanotehnoloogia ja sulfaadivabad šampoonid. Samuti oleme välja arendanud ka meie tunnusmärgiks kujunenud Flower Shield Complexi, mis on kasutusel Healing ColorCare sarjas. On tõestatud, et see unikaalne lillekompleks võimaldab 107% pikemat värvipüsivust. L’ANZA’s Advanced Healing Collection pakub kõrgeimat tulemuslikkust tipptasemel ravivormide ja uusima tehnoloogia näol.
2007. aasta juunis tutvustas L’ANZA Healing Haircolorit. Selles erilises värvikoostises on kasutatud sama tunnustatud tehnoloogiat, mis Healing ColorCare toodetes, pakkudes ületamatut värvisügavust, rikkust ja elavust ning loomulikult kõige kauem kestvat värviiga. Color Attachment Technology hõlmab endas juuksevärve, mis sisaldavad Keratin Healing System-it ja
Flower Shield Complexi ning Cream Developere ja Decolorizereid, mis võimaldavad saada soovitud tulemuse. L’ANZA Healing Haircolor juuksevärve saab segada nii Permanent, Demi Permanent või Translucent Color vesinikega, luues sarja, mida on kerge kasutada ja suurepärased tulemused on garanteeritud.