Hea klient!

Pakume teile võimalust koostöös firmaga Stiil TK OÜ korraldada teie salongis avatud uste päevi/ ilupäevi/ kliendipäevi/ värvikoolitusi/ ravipäevi.
Oleme sarnaseid üritusi korraldanud erinevates salongides ning hea ajastatuse ja ettevalmistuse korral on saatnud kliendipäevi edu, mille äriline tulemus on peegeldunud kuni 10 päeva suuruses käibes.

Mida saame meie omalt poolt pakkuda:

  • Müügiesindaja teie salongis toimuval kliendipäeval, et aidata nõustada kliente ning Teid müügi alal
  • Kuni 20% suuruseid allahindlusi Stiil TK tootevalikust
  • Eripakkumisi juuksevärvidele ja/või L´anza juukseravile
  • Abi reklaami kujundamisel

Mis on vajalik hea kliendipäeva korraldamiseks:

  • Sisuline idee, miks ja kellele (sihtgrupp) kliendipäeva korraldatakse
  • Läbimõeldud päevakava, mida klientidele pakkuda
  • Personali 100% panustamine hea ürituse läbiviimiseks
  • Reklaam klientidele (kohalikus meedias, e-maili teel, sms-i teel vm), milles oleks ära toodud kliendi huvi äratamiseks parimad pakkumised.

Oleme omalt poolt valmis teid meelsasti aitama nõu ja jõuga, kui annate oma soovist teada vähemalt 30 päeva enne ürituse toimumist.
L`ANZA pole lihtsalt toode, vaid kasumlik juuksuritele. Meie pakume võimalust töötada, õppida ja saavutada samal ajal ka head kasumit. Meie õpetame teid, teie tööd segamata ja samal ajal suureneb teie kasum. Natuke informatsiooni meie Ultimate Treatment juukse ravist ja hooldusest, millele pakume samuti toredat kliendipäeva nii juuksuritele (praktilise töö läbimiseks) kui klientidele (teenuse pakkumist samal ajal kui käib õppeprotsess salongis olevatele juuksuritele).
L’ANZA, kes on liider eksklusiivse juuksehoolduse osas maailmas on välja töötanud kõige kaasaegsema ja tõhusama juuste parandus süsteemi, mille sarnast ei ole ühelgi teise brändil. Ultimate Treatment on uusim kolme astmeline süsteem, mis annab ülima tulemuse kõige erinevamate juukse probleemide puhul ja taastab igat tüüpi juuste tugevuse ja läike. See on üks vähestest hooldustest, mis on saadaval vaid salongides ja täiesti kindlalt ainus hooldus, mida on võimalik kohandada iga konkreetse kliendi soove ja vajadusi silmas pidades. Kliendi seisukohalt on Ultimate Treatment hooldus suurepärane võimalus kogeda ülimat juukse ravi, mis tagab läikivamad, tugevamad, nooremana näivad juuksed. Salongi ja professionaali seisukohalt on Ultimate Treatment võrreldamatuks baasiks igasugusele hooldusele ja garanteerib kliendi rahulolu. Mis aga kõige olulisem, Ultimate Treatment aitab kasvatada salongi käivet. Ultimate Treatment on saadaval komplektidena, millest jätkub 100 hoolduse tegemiseks, ja lubab salongil kulutatud raha mitmekordselt tagasi teenida. Et kliente hellitada ja luua lõõgastav SPA – kogemus, on kõigis toodetes kasutatud Tranquil Bliss™ kompleksi, eksklusiivset aroomiteraapilist segu ökoloogiliselt puhtalt kasvatatud taimede eeterlikest õlidest, sealhulgas lavendel, salvei ja jasmiin. See eriline segu eeterlikest õlidest hellitab ja rahustab võimaldades kliendil seeläbi täielikult lõõgastuda. See on ideaalne lahendus päeva muredest ja stressist vabanemiseks.
Teil on võimalus pakkuda sellist teenust kliendile, samal ajal läbides tootekoolituse ja praktilise töökäigu, ning suurendada salongikäivet- pakkudes kliendile tutvustavat tootepresentatsiooni juukseravi teenuse näol… samal ajal kui Teie õpite!
Kui olete huvitatud L´ANZA koolitustest (tootekoolitused, baaskoolitused, värvikoolitused, juukseravi koolitus,Tamara Korjagina meistriklassid, kliendipäevad jne) palun andke oma soovist teada meie müügijuhile

Anita Paukson

+37256833927 / +372 6119154

e-mail: info@stiiltk.ee

kes kindlasti aitab Teid kõikide küsimustega!