KB2 Refresh

kb2_refresh

KB2 Refresh

Juuksehooldussari, mis sisaldab šampoone, palsameid ja viimistlustooted, mis tagavad maksimumtulemuse ja kaitse linna elustiilile…

Lahendus kõigile juustetüüpidele, mis kaitseb ja hooldab nahka ja juukseid vajalike elementidega. Teie juuste ellu jäämiseks linna tingimustes. Juuksehooldusvahendite sari spetsiaalsetest taimsete ekstraktide segudest. Looduslikud niisutajad ning Lanza Keratin Bond System taastavad sinu juuste tugevuse, pehmuse, sära ja loomuliku ilu.

  • kb2_refresh_dailyclarifyshampoo

    Daily Clarifying Shampoo
    Multifunktsionaalne Šampoon juuste õrnaks puhastamiseks, mis taastab juuste loomuliku tasakaalu. Looduslikud koostisained puhastavad nahka ja juukseid juuksehooldusvahenditest,keskkonna mõjudest ja teistest toksilistest ainetest.Juuksed ja peanahk saavad uue ja värskema ilme, ilma neid kuivatamata. Ideaalne ujujatele.
  • kb2_refresh_shampoo_plus

    Shampoo Plus
    Puhastav lahendus juuste ja keha jaoks. Puhta, värske mõjuga, mis äratab üles meeled ja tõstab tuju. Värskendav sari looduslikest niisutajatest pehmendab nahka ja niisutab juukseid lisades juustele kohevust ja läiget. Samal ajal kui looduslikud koostisained ja antioksüdandid tagavad õrna puhastuse rohkelt vahutades ilma nahka kuivatamata.