KB2 Hydrate

kb2_hydrate

KB2 Hydrate

Juuksehooldussari, mis sisaldab šampoone, palsameid ja viimistlustooted, mis tagavad maksimumtulemuse ja kaitse linna elustiilile

Lahendus kõigile juustetüüpidele, mis kaitseb ja hooldab nahka ja juukseid vajalike elementidega. Teie juuste ellu jäämiseks linna tingimustes. Juuksehooldusvahendite sari spetsiaalsetest taimsete ekstraktide segudest. Looduslikud niisutajad ning Lanza Keratin Bond System taastavad sinu juuste tugevuse, pehmuse, sära ja loomuliku ilu.

 • kb2_hydrate_shampoo

  Hydrate shampoo
  Niisutav šampoon: niisutav puhastaja ravimtaimedest tooniku baasil, mis leevendab ärritust ja rahustab juukseid. Välja töötatud keemiliste lokkide või värvitud juuste puhastamiseks. Lisades juustele niiskust ja vormi. Aitab hoida juuksekutiikulit sileda ja tervena, tänu sellele
  vahendile püsib juuksevärv kauem- vahend ei avalda mõju lokkidele.
 • kb2_hydrate_conditioner

  Leave- in Conditioner
  Juustesse jäetav palsam: kerge taastav palsam kõikidele juukse tüüpidele, mis kaitseb juukseid igapäevaste kuumusest ja keskkonnast tingitud kahjustuste eest ise samal ajal lisades suurepärast vormi ja kohevust ilma juustele lisaraskust lisamata. Parandab juuste kammitavust, elimineerib juuste staatilisuse ja kräsususe. Jätab juuksed pehmeks ja siledaks, kergesti kammitavaks. Paremate tulemuste saavutamiseks tuleb palsam jätta juustesse, juuste kergemaks pehmendamiseks loputa maha.
 • kb2_hydrate_detangler

  Hydrate Detangler
  Niisutav ravi: Intensiivne ravi keemiliselt töödeldud, karedatele, kuivadele ja loomulikult turris juustele. Taastab kuivade juuste ja peanaha normaalse niiskustaseme ja elastsuse muutes juuksed säravateks, paindlikeks ja elusateks. Juuste loputamisel eemaldub juustest lihtsalt.