KB2 Hair Repair

kb2_hairrepair

KB2 Hair Repair

Uue põlvkonna proteiinirikas juuksehooldusvahendite sari

Välja töötatud spetsiaalselt juuste sisemiste struktuuride tugevdamiseks ja säilitamiseks. Ideaalne lahendus juustele, mis on muutunud nõrgaks keemiliste kahjustuste, kuumuse ja erinevate juuksetöötluste tagajärjel.

 • kb2_hairrepair_protein

  Protein Plus Shampoo
  Šampoon: Õrnatoimeline kookospähkli baasil valmistatud puhastaja, mis aitab toitainetel ja proteiinidel jõuda sügavale juustesse. Seda šampooni soovitatakse keemiliselt töödeldud või keskkonna poolt kahjustatud juustele, kuna šampoon taastab juukseid ja peanahka ja annab aluse nende heale väljanägemisele, juuksed muutuvad kergesti töötlustele alluvateks.
 • kb2_hairrepair_reconstructor

  Protein Reconstructor
  Taastaja: ultrarikas, kiiresti toimiv vahend juuste ravimiseks, mis aitab ravida keemiliselt töödeldud juukseid ja taastab juuste tugevuse pikaks ajaks. Juuste taastaja muudab juuksed kergesti kammitavateks, taastab nende elastsuse ja muudab juuksed tervemaks, tugevamaks ja kergesti alluvaks. Vahend hoiab juuksevärvi säravana. Taastaja koostisaineteks on suurel hulgal Keratin Bond Systenrut ja segu valitud taimsetest ekstraktidest, mis lisab vahendile tugevaid ravivaid omadusi.
 • kb2_hairrepair_protector

  Leave-in protector
  Mitte maha pestav kaitsevahend: Kontsentreeritud super kerge juustesse jäetav kiiresti imenduv niisutaja kaitseb ja ravib keemiliselt töödeldud ja kahjustatud juukseid. Juustesse jäetav kaitsevahend kaitseb juukseid kuumuse ja keskkonna kahjustavate mõjude eest. Vahend eemaldab juustest staatilise elektri ja kaitseb kuumade soenguvahendite eest. Muudab juukse struktuuri ühtlaseks.