Healing Volume

healing_volume

Healing Volume

L’ANZA tootedetes on rakendanud viimaseid tehnoloogilisi teadmisi, et luua uus juuste kohevust parandav lahendus peenikestele, õhukestele ja peadligi hoidvatele juustele.

Iga toode sisaldab L’ANZA’s tunnustatud Keratin Healing System’i ja aktiivseid komplekse, et üles ehitada uskumatu kohevus, toekus ja mahukus nii normaalsetele ja kindlasti peenikestele , õhukestele ja peadligi hoidvatele juustele.

 • volume_thickening_shampoo

  HEALING VOLUME THICKENING SHAMPOO
  Sulfaadi vaba kohevust lisav šampoon, mis on super õrn ja mis kaitseb ühtlasi teie juuksevärvi. Šampoon sisaldab Gugo Bark-i ja bambuse ekstrakti, mis tagab väga rikkaliku, siidja ja rohke vahu ja kohevuse. Ideaalne normaalsetele, nõrkadele õhukestele ja peenikesele juuksele, et lisada toekust, kohevust ja ülestõstetud muljet.
 • volume_thickening_conditioner

  HEALING VOLUME THICKENING CONDITIONER
  Väga kergekaaluline ja kiiresti sisseimbuv, kohevust lisav juukse palsam. Lisab juustele kiirgava sära ja terve väljanägemise samal ajal suurendab juuste kohevust. Toode sisaldab L’ANZA’s tunnustatud Keratin Healing System-it, et saavutada uskumatu hoiaku ja kohevuse normaalsetele, peenikestele, õhukestele ja stressis juustele.
 • volume_zero_weight_gel

  HEALING VOLUME ZERO WEIGHT GEL
  Kaalutu geel – fikseerimise faktor 7 (super). Geel, mis ei sisalda piiritust ja on kaalutu. Tagab suurepärase juuste fikseerimise ja üldise universaalsuse juuste modelleerimisel. Muudab õhukesed ja pehmed juuksed kohevateks, paksudeks lisades tekstuuri ja kohevust, sealjuures mingitki kihti juustele jätmata.
 • volume_thickening_treatment

  HEALING VOLUME THICKENING TREATMENT
  Väga õrn piserdav sprei, mis lisab teie juustele kohevust. Koheselt tõstab teie juukseid ja muudab silmapaistvalt juukse struktuuri mahukamaks ja kohevamaks. Kergekaaluline udu tõstab juukseid ja lisab toekust isegi kõige nõrgematele ja õhukestele juustele. VOLUME tooted sisaldavad kõige uuemaid väljatöötatud komponente. Sisaldab Keratin Healing System-it! Kasutamine: Piserdage rätiku kuivadele juustele, mitte maha pesta! Seejärel modelleerige soeng fööni abil.
 • volume_final_effect

  HEALING VOLUME FINAL EFFECTS
  Final Effects- on loodud kasutades uue põlvkonna värvikaitse tehnoloogiat. Sisaldab ravivaid koostisosi, nagu KB2 ja kolmekordset UV kaitset, et tagada võrreldamatu värvi kestvus. Toote läiget lisav , mitte kleepuv koostis tagab soengule kauakestva ja liikuva toe, mida on kerge välja kammida. Taimne kompleks (Flower Shield Complex) sisaldab lilledest avastatud tugevaid tuhmumisvastaseid koostisosi, mis tagavad kogu värvispektri kaitse juustes. Koostisosad puhtast õhust tagavad toote vastavuse keskonnanõuetele. Ei sisalda osoonikihti kahjustavaid kemikaale. Pihustada juustele 25, 30cm kauguselt.
 • volume_rot_effect

  HEALING VOLUME ROOT EFFECTS
  Tõstab intensiivselt juuksejuuri, lisades kohevust ja tekstuuri, kaitstes samal ajal juukseid ja peanahka antioksüdantidega. Kaalult kerge sprei, mis muutub vahuks, tõstab juukseid ja lisab kohevust iga tekstuuriga juustele.