Healing Strength

healing_strength

Healing Strength

Juuksehooldus sari, mis on mõeldud juustele mis on kahjustatud pidevast töötlemisest, keskkonna kahjulikest mõjudest ja kuumadest soengu tegemise vahenditest

Selles sarjas on kasutatud juustele omast proteiinide kompleksi, mis muudab juuksed kuni 6 korda tugevamaks, parandades sealjuures ka juuste läiget, elastsust ja lihtsustades nii soengu modelleerimist

 • str_white_tea_shampoo

  WHITE TEA SHAMPOO
  Sulfaadi vaba šampoon, mis puhastab juukseid eriti õrnalt. Koostisse kuuluv CP Anti Ageing Complex katab juustes kahjustunud kohad juba juuste pesemise ajal. Lisab tugevust, läiget ja painduvust.
 • str_manuka_honey

  MANUKA HONEY CONDITIONER
  Palsamis on kasutatud eksklusiivset manuka taimest saadud mett, mis annab juustele ekstra koguse vajalikke toitaineid. CP Anti Ageing Complex parandab juustes kahjustunud kohad ja annab juustele tagasi nende loomuliku elastsuse ja tugevuse.
 • str_silk_serum

  NEEM PLANT SILK SERUM
  Seerum, mis imendub koheselt juustesse, jätmata õlist tunnet või tegemata juukseid raskeks. CP Anti Ageing Complex parandab juustes kahjustunud kohad ja seeläbi muutuvad juuksed tugevamaks ja elastsemaks. Koostisse kuulub naturaalne siid, mis silub juuste kutiikulit, mis-läbi juuksed muutuvad koheselt läikivateks ja on katsudes siidjad.