Healing Smooth

healing_smooth

Healing Smooth

Siledad, läikivad ja sirged!

L’ANZA’s UUES Healing Smooth sarjas on kasutatud naturaalseid orgaanilisi koostisaineid ja viimati avastatud aineosi, mis tagavad sõnakuulmatutele ja laines juustele rohkem siledust. The Healing Smooth lubab: tervendust, loomulikku ja mitte keemilisel teel pehmendada teie lokke.

 • smooth_glossifying_shampoo

  HEALING SMOOTH SHAMPOO
  Sulfaadi vaba šampoon, mis tõhusalt silub sõnakuulmatuid ja laines juukseid. Ekstra õrnaks puhastamiseks. Orgaanilise Coix-i Seemned rahustavad lokke ja laineid, et saavutada sirge väljanägemine. Keratin Healing System peatab säbrulisuse ja silub juukseid. Ideaalne toode neile, kes kasutavad sirgendajaid. See juuste niiskustaset reguleeriv sampoon puhastab ja teeb lokkis juuksed siledateks ja säravateks.
 • smooth_glossifying_conditioner

  HEALING SMOOTH CONDITIONER
  Kahetoimeline pehme palsam , mis lisab juustele sära ja lihtsustab lokkis juuste kammimist,tagades niiskuse vajaliku tasakaalu selleks,et juuksed mõneks ajaks sirgeks tõmmata. Kahetoimeline pehme palsam , mis lisab juustele sära ja lihtsustab lokkis juuste kammimist,tagades niiskuse vajaliku tasakaalu selleks,et juuksed mõneks ajaks sirgeks tõmmata. Jätab juuksed siledaks, läikivaks ja säravaks. Orgaanilise Coix-i Seemned pehmendavad lokke ja laineid, et saavutada sirge väljanägemine. Keratin Healing System peatab säbrulisuse. Mangosteen Vili lisab läikivust ja sära.
 • smooth_smoother

  SMOOTHER STRAIGHTENING BALM
  Sooja mõjul aktiviseeruv geel, mis on mõeldud juuste sirgendamiseks. Geel silub lokkis juuksed. Ei lase juustel lokki tõmbuda või tekkida soovimatutel “lainetel” kuni järgmise peapesuni.Lisab sära, läiget ja tagab kontrolli tugevalt lokkis juuste üle. Smoother Straightening Balm koos Coix Seemnega ajutiselt tasandab lokid ja lained, samal ajal kui Mangosteen Vili lisab läikivat sära ja Shea või hoiab tervendava niiskustaseme juustes.
 • smooth_thermal_defence

  THERMAL DEFENCE
  Termiline kaitsevahend kaitseb juukseid soengu modelleerimisel termiliste instrumentide abil. Vahend kaitseb juukseid kahjustuste eest,mida kutsuvad esile soojus ja päikesekiirgus,tagades samal ajal suurepärase juuste fikseerimise ja imepärase läike. Vahend optimeerib lamedate tanginde,föönide kahjulikku mõju juustele,tagades samal ajal veelgi efektiivsema juuste fikseerimise,mis ei allu niiskuse mõjudele. Thermal Defense Heat Styler annab kuumuskaitse kuni 500º F (260º C),nii, et see on ideaalne vahend mida kasutada fööniga või teiste kuumade tööriistadega töötlusel. Tagab kerge käsitletavuse kui soovite modeleerida juukseid. Ei jäta jääke teie kuumadele tööriistadele ega triikijatele. Peatab säbrulisuse ja lisab sära. Toetusfaktor (8 / 10st)