Healing Pure

healing_pure

Healing Pure

Healing Pure on seesmiselt puhastava ja seejärel juukse sisemust taastava süsteemiga töötav juuksehooldussari

Sari koosneb 2 sammust, Eelnevalt puhastatakse juus jääkainetest ja seejärel taastatakse juuksepinnale tekkinud kahjustused tänu keratiinsüsteemile. Ideaalne sari habrastele juustele, inimestele kes veedavad palju aega kloori vees! Sari on mõeldud selleks, et kergelt puhastada jääkaineid, mis on jäänud juustesse ning peale jääkainete eemaldust toita ja täita neid. Parim detoxsüsteem sinu juustele!

 • pure_clarif_shampoo300ml

  CLARIFYING SHAMPOO
  Samm 1: Puhastus
  Puhastav šampoon, mis eemaldab õrnalt kloori ja kareda vee mineraale, toode väljutab juuste sees olevaid metalle, kemikaale, ning suitsu- ja saastaineid. Keratin Healing System kaitseb juukse värvi, samal ajal jättes juuksed uskumatult terveks, läikivaks ja elujõuliseks. Sulfaadi-vaba ja naatriumi kloriidi-vaba valem on värvitud juustele ohutu ning piisavalt õrn igapäevaseks kasutamiseks. Ekstra õrn ja EDTA-vaba koostis. Eemaldab õrnalt ‘Ujujate Rohelised juuksed’ ja ‘Kareda vee oranžid juuksed’, säilitades samal ajal loomulikku juuksevärvi. Looduslikud puhastajad ja EDTA- vabad kelaatorid.
 • pure_keratin_infusion_150ml

  KERATIN INFUSION
  Samm 2: Tugevdus ja ravi
  Proteiinirikas täitev palsam, mis on oluline pärast igat puhastamise (Clarifying Shampoo) protseduuri. Sisestab proteiini osakesi lõhedesse ja aukudesse, kust olid eemaldatud metalliosad, mineraalid ja jääkained. Võib kasutada ka igapäevaselt, et rikastada nõrka ja habrast juust. Sisaldab eksklusiivseid Keratiin helmeid, mis koheselt vabastavad keratiin-valgu ja C-Vitamiini kokkupuutel juustega. Kaitseb juukseid juba enne kokkupuudet saastatud õhuga, ning tagab kõrgeima potentsi juuksele, enne kui sinna jõuab miskit ladestuda. Keratin Infusion on proteiinirikas ravi, mis on oluline pärast igat puhastamise (Clarifying Shampoo kasutamise) protseduuri. See sisestab proteiini osakesi otse mikroskoopilistesse lõhedesse ja tekkinud aukudesse, kus eelnevalt olid mittevajalikud metalliosad, eemaldatud puhastuse või sügavmineraalide eemaldusega. Kui Keratin Infusion on aheldunud juustesse, saavutavad juuksed oluliselt parema väljanägemise, sära ja pehmuse.
  Keratin Infusion-it võib kasutada ka igapäevaselt, et rikastada nõrka ja habrast juust.
  mineraalid ja jääkained.
 • pure_conditioner

  REPLENISHING CONDITIONER
  Kaitseb juukse värvi, samal ajal jättes juuksed uskumatult terveks, läikivaks ja elujõuliseks. Sulfaadi- ja naatriumi kloriidi-vaba valem on värvitud juustele ohutu ning õrn igapäevaseks kasutamiseks. Saialille õli ja aloe vera sisaldus taastab kadunud niiskuse ja tagab juustele läike. EDTA-vaba koostis. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada peale Healing Pure šampooni. Eemaldab õrnalt ‘Ujujate Rohelised juuksed’ ja ‘Kareda vee oranžid juuksed’, säilitades samal ajal loomulikku juuksevärvi.