Healing Moisture

healing_moisture

Healing Moisture

L´anza Healing Moisture koostis on haruldane ja eksootiline segu niisutavatest taimsetest komponentidest, mis pärinevad Polüneesiast, ja täiustatud niisutavatest aktiivainetest, et tagada maksimaalne niisutus eriti kuivadele juustele. Keratin Healing System ja nanotehnoloogia – aitavad viia aktiivained sügavale juukse sisemusse, mille järel juukse kutiikul suletakse, et niisutus püsiks ja juuksed oleksid püsivalt elastsed, pehmed ja läikivad.

Keratin Healing System.

Parandab! Sulgeb! Kaitseb! KHS sisaldab ekstra doosi ravivaid toimaineid– hädavajalikku 19 keratiin amino hapet, niiskust ja mineraale, et ravida kahjustatud juukseid. Nanotehnoloogia viib toimeained sügavale juustesse. UVA, UVB & UVC kaitse hoiab kahjustuste eest ja säilitab juuksevärvi.

 • moisture_tamanu_shampoo

  TAMANU CREAM SHAMPOO
  Eriti rikkaliku koostisega sulfaadivabas šampoonis on kasutatud Tahitil kasvava tamanu vilja õli ja gugo taime ekstrakti, mis puhastavad juukseid õrnalt, jättes juuksed kergeks ja niisutatuks.
  Sobib igapäevaseks kasutamiseks
 • moisture_kukiinut

  KUKUI NUT CONDITIONER
  Sügavalt niisutavad komponendid nagu Havai kukui pähkli ekstrakt ja patenteeritud parandavad toimeained taastavad juustes loomuliku niiskus tasakaalu ja läike, lisamata seejuures juustele lisaraskust.
  Juuksed muutuvad võrreldamatult pehmeks ja siidiseks. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.
 • moisture_noni_fruit

  NONI FRUIT DETANGLER
  Ülimalt kerge, niisutav koostis harutab koheselt lahti pusad ja imendub juuksekarva. Juuksed on puhtad ja värsked. Noni vili Havailt ja Polüneesia taimsed ekstraktid tagavad juustele küllusliku niisutuse , pehmuse ja ülima läike.
  Toode kaitseb juukseid UVA, UVB ja UVC kiirguse eest. Tänu sellele püsib ka juuksevärv juustes kauem värskena. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.
 • moisture_moi_moi

  MOI MOI MASQUE
  Luksuslikult rikkalik ja kreemja koostisega ning niisutavaid pärle sisaldav raviv Ja niisutav juuksemask. Koostisse kuuluvad Polüneesia taimed koos niisutavate aktiivainetega. Mask on vapustavalt sügav niisutus teraapia. Jätab juuksed pehmeks, siidjaks ja säravaks.
  KUIVADELE JUUSTELE: kasutage niisketel või kuivadel juustel. Laske mõjuda 5 minutit; loputage hoolikalt.
  VÄGA KUIVADELE JUUSTELE: niisketel või kuivadel juustel. 10-30 minutit; loputage hoolikalt.
  VÄGA TUGEVALT KAHJUSTATUD JUUSTELE: niisketel või kuivadel juustel. Katke juuksed kile mütsiga ja jätke 10-30 minutiks mõjuma. Loputage hoolikalt.