Healing Colorcare

healing_colorcare

Healing Colorcare

Lilleõied ei tuhmu, miks peaks tuhmuma juuksevärv!

L’anza Healing ColorCare on parimaid tulemusi andev juuksevärvi hoidev süsteem, kasutades järgmise põlvkonna tehnoloogiat ja uusimaid koostisaineid. see on ainus värvitud juustele suunatud hooldusari, mis juukseid seespidiselt ravib. Igas tootes on kasutatud tugevaid pleekimisvastaseid toimeaineid, mis on avastatud lilleõitest, et tagada värvile kaitse kogu spektri ulatuses.

 • color_preserving

  COLOR-PRESERVING SHAMPOO
  Sulfaadi vaba šampoon, mis puhastab juukseid mustusest eriti õrnalt. Koostisse kuuluv Flower Shield Compleks pikendab juuksevärvi eluiga Teie juustes, andes värvile maksimaalse püsivuse.
 • color_pres_conditioner

  COLOR-PRESERVING CONDITIONER
  Palsam annab juustele ülima läike, harutab lahti pusad ja annab juuksevärvile maksimaalse püsivuse Teie juustes. Lisaks sellele, et palsam aitab juuksevärvil kauem püsida annab see ka juustele kammitavust, UV kaitset, pehmust ja ravi.
 • color_trauma_treatment

  TRAUMA TREATMENT
  Ülimalt raviva toimega, pähe jäetav hooldusvahend, väga rikutud juustele. Taastab koheselt juuste terve välimuse, aitab juuksevärvil paremini kinnituda ja parandab juuksevärvi püsivust juustes. Kaitseb juukseid UV kiirguse eest.
 • color_magic_bullet

  MAGIC BULLET
  Juukse struktuuri parandaja, imendub koheselt juuksesse parandades juust seespidiselt.Revolutsiooniline, sügavale sisseimbuv koostis, mis ravib juukseid seespidiselt. Lisab läiget,muudab juuksed siledaks ja pikendab värvi eluiga. Tõhusad antioksüdandid ja multi – UV kaitsed pidurdavad juuksevärvi tuhmumist, hoiavad eemale kahjulikke elemente ning juuksed näivad kenade ja struktuuriliselt puutumatutena. Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks.
 • color_silver_shampoo

  SILVER BRIGHTENING SHAMPOO
  Hõbedane šampoon, mis parandab hõbedase sära hallika- ja plaatina tooniga juustes. Kõrvaldab kollase tooni blondeeritud- ja blondides juustes ja samuti neutraliseerib ka soovimatu tooni punakates ja tumedates juustes. Annab nähtava tulemuse peale esimest pesu. Sulfaadivaba ekstra õrnaks hoolduseks. Sisaldab L’anza Flower Shield Complex-i. Sisaldab UVA / UVB / UVC kaitset, et ennetada kahjustusi ja värvi tuhmumist.